راز بدست اوردن کمیسیون های بیشتردر سال ۹۷ در کتاب اثرمرکب

هیچ فرمول مخفی،نوش داروی سحرآمیز یا راه حل ساده ای برای موفقیت وجود ندارد.هیچ وقت نمی توانید با مالیدن یک کرم بر روی صورت تان،بیست سال جوانتر شوید.موفقیت در دنیا به سرعت به وجود نمی آید.

راز بدست اوردن کمیسیون های بیشتر در سال ۹۷ فقط اجرای مداوم ومستمر ساده ترین وبدیهی ترین تکنیکهای فروش ملک است. برای موفقیت وبدست اوردن کمیسیون های بیشتر شما نیاز دارید که کارهای ساده و بدیهی در کار فروش را به تعداد دفعات زیاد تکرار واجرا کنید.

اگر کارهای کوچک را هوشمندانه وبه طور مستمر انجام دهید نتایج عظیمی دربردارد. نمی خواهد قهرمان باشید؟ ایا دانستن این موضوع که برای بدست اوردن کمیسیون های بیشتر در هرماه باید گام های کوچک را به طور مداوم در طول زمان بردارید ارامش بخش نیست؟

گام هایی که شما را به کمیسیون های بیشتر در سال ۹۷ هدایت می کند

هر روز باید برای این مراحل وقت بگذارید وقتی شما مراحل فروش را به طور مستمر و پایدار تکرار می کنید کمیسیون های شما در هرماه افزایش می یابد

در این کتاب الکترونیکی به مطالب زیر پرداخته می شود…

  1. شخصیت قدرتمند در فروش ملک و مشاور املاک

  2. چگونه به یک مشاور املاک متخصص تبدیل شویم…

  3. گنجی به نام اگهی…

  4. استاد جواب دادن به اگهی های املاک شوید…

  5. سه دقیقه طلایی قبل از بازدید از ملک…

  6. یک نکته مهم…دلیل اصلی خرید یک ملک چیست…

  7. سه دقیقه دوم قبل از بازدید از ملک

  8. معرفی ملک .. پرزنت کردن یک مشاور املاک ..

  9. چگونه اعتراضات را مدیریت کنیم…

  10. بستن قرارداد…

اثرمرکبآغاز جهشی در زندگی،موفقیت و درآمد شما

معرفی کتاب اثر مرکب

کتاب اثر مرکب کتابی فوق العاده در زمینه توانمندسازی و رسیدن به موفقیت است.ونکته جالب این کتاب درمقایسه با دیگرکتاب های موفقیتی که از نگاه به آینده و چشم اندازها و خلق اهداف فرداها وپس فرداها سخن به میان می آمد و ناخواسته آن وقت غنیمت”اکنون”نادیده گرفته می شد و صرفا به کار نگارش همان فرداها وپس فرداها می آمد.فلسفه ی”اثرمرکب”از این ذهنیت ها فراتر می رود وبه همین لحظه ی اکنون می پردازد.برنامه ای برای تحول در زمان حال ارائه می دهد.   

همه ی ما مطمعنا می دانیم و خواندیم که موفقیت اکتسابی است،موفقیت علم است،موفقیت قابل یادگیری است،موفقیت از درون ما شکل می گیرید و اما “موفقیت فرآیندی است طولانی،که ازایجاد تغییرات کوچک در خودمان به دست می آید.همین انتخاب های کوچک و هوشمندانه.

درباره ی نویسنده:

دارن هاردی،ناشر و دبیر تحریریه ی مجله ی موفقیت وهمچنین ۱۶ سال است که جزو سرآمدان صنعت موفقیت و پیشرفت شخصی هستند.خود دارن نتیجه ی به کار بردن اصول بسیار  ساده اثر مرکب است. و د راین کتاب از اصول موفقیت خودش پرده برمی دارد و به ما این اصول را یاد می دهد.

برای داشتن یک زندگی فوق العاده این کتاب را حتما بخوانید و مهم تر از همه به آن عمل کنید.حالا که تصمیم به خواندن این کتاب گرفته اید به خود متعهد شوید که تمامی تمرین ها،مطالب وراهکارهای ساده ی این کتاب را به مرحله اجرا درآورید تا ازنتایج آن بعد ازمدتی شگفت زده شوید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *